Five Finger Death Punch

У київському клубі «Бінго» не часто можна побачити стільки людей, як цього вечора:зібралось більше тисячі шанувальників американських металістів. Як-то кажуть, зал забитий під зав’язку.

Звична півгодинна затримка, і на сцені з’являється розігрів – італійська команда «A Mad Game». Враження: непогана музика, але нічого особливого не запам’яталось. Проте публіка сприйняла італійцівна диво добре, показавши музикантам свою прихильність і активну віддачу.

Ще одне незначне очікування – і нарешті на сцену виходять Five Finger Death Punch. Концерт розпочинається раптово.Різко. Неочікувано.Так само різко, з першими рифами «Under and Over It», натовп починає стрибати і слемитись. Це так схоже на шторм, коли тебе зносить то в один бік, то в інший хвилею людських тіл. У цьому натовпі мій погляд вихопив дівчину на милицях, яка почувалася цілком щасливою упершому ряду. Як на мене, треба бути абсолютно безстрашним і відчайдушним, щоб із ногою у гіпсі стояти в самому епіцентрі такого скаженого відриву.

Звук, до речі, надзвичайно порадував. Під самою сценою було добре чути вокал і кожен інструмент. Усі пісні звучали у десятки разів краще, ніж на студійному запису, завдяки майстерності хлопців та, особливо, їхній енергетиці та надзвичайній харизмі.

Протягом усього виступу музиканти кидали в зал жмені медіаторів – на фанів буквально лився дощ із трофеїв. Саме так тепер виглядає один з проявів вдячності за спекотний прийом.

Вокаліст Айвен Муді не перестає говорити, що такої скаженої публіки він ще не бачив, і це йому надзвичайно подобається. А перед «No One Gets Left Behind»Айвен згадує і про українську революцію (хлопці напередодні побували на Майдані): «Завтра у вас особливий день. Оберігайте одне одного».

Крім цієї промови ліричних відступів було ще рівно два: треки «Remember Everything» і «Far from Home». Вони емоційно вирізнялись на фоні сетлісту із розривних важких пісень-бойовиків. Хоча й на них перевести подих було складно: неможливо було не співати разом із Айвеном і компанією.

Після «The Bleeding» виступ закінчується. Так само раптово, як і почався. Музиканти відключають інструменти і покидають сцену. І хоча публіка знає, що зазвичай Five Finger Death Punch грають 12 пісень, все ж не хоче так просто відпускати гурт. Проте світло вже увімкнули, і, здається, треба розходитись. Що власне і починає робити натовп. Але знову ж таки раптово у залі знову гасне світло і гурт вибігає на сцену. Грають ще 2 треки, після чого справді прощаються із фанами.

Це був один із найкоротших і водночас найкрутіших концертів, на яких мені пощастило бути. Будемо дуже чекати хлопців. Щоб наступного разу знову обмінятись із ними енергією. Потужністю. І драйвом.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s